Thompson kreće na dvoransku turneju – četiri koncerta do kraja godine: Osijek, Varaždin, Zadar i Zagreb

Povezane vijesti

FOTO| Dubravci ponovno među najveselijim gostima: HKUD „Dubrave” predstavio Hercegovinu u Velikoj

Protekli vikend za članove Hrvatskog kulturno-umjetničkog društva „Dubrave” Aladinići...

Stolac među čuvarima hrvatske tradicije na „Šetnici kulture“ u Zagrebu

U sklopu manifestacije „Šetnica kulture“, održane u okviru Tjedna...

Podijelite vijest

Popularni hrvatski glazbenik Marko Perković Thompson najavio je dvoransku turneju kojom će do kraja godine održati četiri velika koncerta u hrvatskim gradovima.

Turneja započinje u Osijeku, 21. studenoga 2025. godine u Dvorani Gradski vrt, a potom slijede koncerti u:

- Oglas-

Varaždinu – 7. prosinca (Sportska dvorana)
Zadru – 12. prosinca (Dvorana Krešimira Ćosića)
Zagrebu – 27. prosinca (Arena Zagreb)

Iz Thompsonovog tima poručuju da s velikim zadovoljstvom najavljuju povratak na dvoranske pozornice te pozivaju sve obožavatelje da na vrijeme osiguraju svoje ulaznice.

Prodaja ulaznica za sve dvorane kreće u utorak, 28. listopada 2025. godine, putem sustava Entrio.

Thompsonova dvoranska turneja bit će glazbeni vrhunac kraja godine, a obožavatelji širom Hrvatske imat će priliku uživo čuti njegove najveće hitove i doživjeti prepoznatljivu atmosferu njegovih koncerata./Stolac.city

- Oglas 2 -
spot_img