Iz Komunalnog Stolac obavještavaju sve korisnike koji koriste vodovodni kanal za natapanje u smjeru Vidova polja, da će isti večeras biti zatvoren zbog oštećenja, piše Stolac city.
Poručuju kako će radovi trajati par dana i da će korisnici biti pravovremeno informirani o ponovnom puštanju vode u sustav.
- Oglas-
Korisnici se mole za strpljenje i razumijevanje!
- Oglas 2 -


