Danas su učenici četvrtog razreda Osnovne škole Stolac, uz pratnju učiteljice Ankice Njavro, posjetili Gradsku upravu, piše Stolac city.
Cilj posjete bio je učenicima približiti rad lokalne samouprave, te kroz praktično iskustvo naučiti više o Bosni i Hercegovini kao i gradovima i općinama naše zemlje.
- Oglas-
Susret je protekao u ugodnom i edukativnom ozračju, uz mnoga pitanja učenika. Učenici su razgledali prostorije Gradske uprave i upoznali se s radom zaposlenika te funkcijama različitih odjela i službi.
- Oglas 2 -


