Sinoć je u Stocu održana VI. redovita sjednica Županijskog odbora Mladeži HDZ-a BiH Hercegovačko-neretvanske županije. Na početku sjednice prisutne je pozdravio domaćin, predsjednik Gradskog odbora Mladeži HDZ-a BiH Stolac, Matej Šutalo, piše Stolac city.
Šutalo je zahvalio na dolasku članovima Županijskog odbora u Stolac te istaknuo da je sjednica ŽO-a u Stocu posljednji put održana krajem 2023. godine.
Predsjednici općinskih i gradskih organizacija iznijeli su pregled aktivnosti provedenih tijekom 2025. godine, dok je predsjednica Županijskog odbora, Matea Šklebar, predstavila plan rada za 2026. godinu. Također se razgovaralo i raspravljalo o aktualnim političkim i društvenim temama važnim za djelovanje Mladeži HDZ-a BiH u predstojećem razdoblju.


