U okviru obilježavanja Dana grada Stoca, jutros je s početkom u 09:00 sati održano svečano polaganje vijenaca kod spomen-obilježja poginulim braniteljima HVO-a. Vijence su položili predstavnici gradskih vlasti, udruga proisteklih iz Domovinskog rata te brojni građani koji su došli odati počast i zahvalnost onima koji su dali život za domovinu, piše Stolac city.

Nakon svečanosti kod spomen-obilježja, sudionici su se uputili prema novoj Gradskoj športskoj dvorani, gdje je upriličen blagoslov svih prostora dvorane. Obred blagoslova predvodio je stolački župnik don Gordan Božić, zazvavši Božji blagoslov na sve aktivnosti koje će se u budućnosti odvijati u ovom prostoru.

Ova svečanost samo je dio bogatog programa kojim se obilježavaju Dani grada Stoca.
Vrhunac današnjeg dana slijedi večeras u 20:00 sati, kada će se održati svečano otvorenje Gradske športske dvorane.
Organizatori pozivaju sve građane, velike i male, da dođu i budu dio ovog povijesnog trenutka za grad Stolac. Uz prigodan program, glazbu i druženje, večerašnje otvorenje označit će početak novog poglavlja u sportskom i društvenom životu grada.

Dobro došli!


