U sklopu Adventa u Stocu, u ponedjeljak je u Gradskom parku održan koncert Tamburaškog sastava Mostar, koji djeluje u okviru Tamburaškog orkestra Mostar.
Brojni posjetitelji okupili su se u središtu grada kako bi uživali u blagdanskom ugođaju, glazbi i ponudi adventskih kućica. Tiho Šimunović, zajedno sa sviračima, pobrinuo se za odličnu atmosferu, izvodeći poznate tamburaške skladbe i prigodne božićne pjesme koje su dodatno ugrijale hladnu prosinačku večer.
Uz mirise kuhanog vina, fritula i ostalih božićnih delicija, okupljeni Stočani su uz glazbu uživali u druženju i pravom adventskom ozračju. Koncert TS Mostar još je jednom potvrdio da Advent u Stocu donosi raznovrstan i kvalitetan kulturno-zabavni program, koji iz večeri u večer okuplja sve veći broj posjetitelja i doprinosi blagdanskoj atmosferi u gradu.
Ova manifestacija realizirana je uz financijsku potporu Ministarstva trgovine, turizma i zaštite okoliša HNŽ-a./Stolac.city


