Advent u Stocu večeras donosi poseban blagdanski ugođaj uz glazbu, druženje i mirise omiljenih adventskih delicija. U sklopu programa, u Gradskom parku u Stocu, s početkom u 19:00 sati, održat će se koncert TS „Mostar“, koji će posjetitelje zabaviti poznatim tamburaškim notama i stvoriti pravu zimsku atmosferu, piše Stolac city.
Uz glazbeni program, večeras će biti otvorene i dvije adventske kućice, gdje će posjetitelji moći uživati u raznovrsnoj ponudi jela i pića, kao i u poznatim, toplim okusima koji su neizostavan dio adventskog druženja. Kućice će dodatno obogatiti večer i pružiti priliku za opuštanje, razgovor i zajedničko uživanje u blagdanskom ozračju.
Organizatori pozivaju sve Stočane i goste da se pridruže ovoj glazbeno-gastronomskoj večeri, zagriju se uz tamburaške note i adventske delicije te zajedno osjete radost nadolazećih blagdana.


