Mjesec svibanj je i ove godine u stolačkoj župi obilježen zajedničkom molitvom i svibanjskim pobožnostima. Naime, tijekom mjeseca svibnja pobožnost u župnoj crkvi biti će održavana svakim radnim danom u 18 sati, nakon čega slijedi sveta misa.
Posebnost ovogodišnjeg molitvenog programa bit će euharistijsko klanjanje pred Presvetim, koje će se održavati četvrtkom tijekom svibanjske pobožnosti. Vjernicima će također svakoga radnog dana biti omogućena prigoda za svetu ispovijed.
Iz župe napominju kako će u danima kada ne bude svibanjske pobožnosti u župnom listu biti naznačeno da će se u crkvi služiti samo jutarnja sveta misa u 7:30 sati.
Svibanjske pobožnosti tradicionalno okupljaju velik broj vjernika, a mjesec svibanj u Katoličkoj Crkvi posebno je posvećen Blaženoj Djevici Mariji i zajedničkoj molitvi.


