Maturanti Srednje škole Stolac otputovali su na višednevnu ekskurziju koja obuhvaća Grčku, Sjevernu Makedoniju i Albaniju. Tijekom putovanja posjetit će važne povijesne i kulturne lokalitete u Solunu, Ateni, Paraliji, kao i arheološke lokalitete poput Akropole, drevne Mikene i Epidaurusa, piše Stolac city.
Učenici će također imati priliku uživati u slobodnom vremenu na poznatim grčkim plažama, uključujući Leptokariju, Korinos i Platamonas. U planu su i izleti na Meteore – poznate samostane smještene na stijenama, te obilazak Ohrida i Tirane.
Ekskurzija traje osam dana, a učenike prate profesorice Anita Jarak, Branka Puljić i Željka Matić.
Sretan put našim učenicima – neka ovo putovanje bude ispunjeno lijepim uspomenama i nezaboravnim trenucima!


