Stolac izgubio u polufinalu, ni 3 Perićeva gola nisu bila dovoljna za finale

HNK Stolac upisao poraz u Uskoplju protiv Sloge

U srijedu, 24. travnja 2024. godine, odigran je zaostali...

U utorak XVII sjednica Gradskog vijeća Stolac

XVII sjednica Gradskog vijeća Stoca održat će se dana...

Podijelite vijest

Dana 14.12.2022 godine odigrane su polufinalne utakmice na XXVIII Tradicionalnom Božićnom turniru u malom nogometu pod nazivom HVIDR-a MOSTAR 2022 sa slijedećim rezultatima:

18h – Caffe Monte Carlo Mostar : Stolac 4 : 4 nak. penala (8 : 6)
Strijelci : Duje Medak, Haris Skuhan, Pero Stojkić 2 // Ivan Perić 3, Darko Ivanković

- Oglas-

U uzbudljivom susretu Stoca i Caffe Monte Carlo Mostar, Stočani su izgubili nakon raspucavanja penala. Najprije su poveli 0:2, ali do kraja poluvremena Mostarci uspijevaju poravnati rezultat na 2:2. Drugo poluvrijeme je također bilo napeto, Stočani pogađaju za novo vodstvo. Do samog kraja utakmice, Caffe Monte Carlo preokreće rezultat i do zadnje sekunde vode sa 4:3, ali Stolac u zadnjim sekundama pogađa za izjednačenje i odlaze na izvođenje penala. U izvođenju penala više sreće je imala ekipa Caffe Monte Carlo, a Stočanima ostaje borba za 3. mjesto.

19h – Krešimir Keta Bandić : HFC Zrinjski Mostar K2 pizza restaurant & playground 1 : 1 nak. penala (3 : 5)
Strijelci : Mile Pehar // Luka Cvitanović

Nastavak turnira je u petak, 16.12.2022. kada se odigravaju utakmice završnice turnira.

17:00h – Krešimir Keta Bandić : Stolac (Utakmica za 3. mjesto)
18:00h – Revijalni susret
18:45h – tombola Velikog Božićnog turnira
19:00h – MNK Zrinjski K2 Restoran : Caffe Monte Carlo (Utakmica za 1. mjesto)
20:00h – dodjela nagrada