Učenici devetog razreda Osnovne škole Crnići: Domagoj Raguž, Matej Pušić i Gabrijela Češljić ostvarili su izvanredan rezultat na Županijskom natjecanju iz povijesti održanom 14.travnja 2026.g. u OŠ Ivana Gundulića u Mostaru, osvojivši visoko drugo mjesto.
Čestitamo učenicima i njihovoj mentorici Ani Markić na postignutom uspjehu i želimo im puno sreće u nekim novim natjecanjima i daljnjem školovanju, poručili su iz škole za Stolac city.
- Oglas 2 -


