Iz Komunalnog Stolac obavještavaju građane da će u ponedjeljak, 23. veljače 2026. godine, u vremenu od 8:30 do 11:00 sati, doći do privremenog prekida u isporuci vode.
Bez vode će biti potrošači u Zrinsko-frankopanskoj i Dubrovačkoj ulici, i to zbog radova na vodovodnoj mreži.
- Oglas-
Iz Komunalnog mole građane za razumijevanje te preporučuju da na vrijeme osiguraju potrebne zalihe vode za razdoblje trajanja radova. Po završetku radova očekuje se normalizacija vodoopskrbe./Stolac.city
- Oglas 2 -


