Nakon višegodišnjeg truda mještani Njivica priveli su kraju izgradnju svoje grobaljske kapelice. Ovaj projekt, koji je započeo prije nekoliko godina zahvaljujući inicijativi i angažmanu mještana, te nesebičnoj pomoći dobročinitelja, ovih je dana konačno završen, a prostor je spreman za bogoslužja i molitvu, piše Stolac city.
Zahvalni Bogu na snazi i ustrajnosti, kao i svima koji su svojim doprinosom pomogli ostvarenje ove ideje, mještani Njivica pozivaju sve vjernike i prijatelje na svečani blagoslov novoizgrađene kapelice, koji će se održati u subotu, 16. kolovoza 2025. godine, s početkom u 9:00 sati.
Biskup mons. Petar Palić za ovaj je svečani i duhovni događaj delegirao stolačkog župnika don Gordana Božića, koji će predvoditi obred blagoslova.
Ovo će biti prigoda ne samo za zajedničku molitvu, nego i za proslavu zajedništva i vjere koja je kroz godine izgradnje povezivala sve uključene.


