Dom za socijalno i zdravstveno zbrinjavanje osoba s invaliditetom i drugih osoba Stolac i ove godine unosi posebnu toplinu uoči adventa. U sklopu kreativnih radionica, korisnici Doma s puno truda, mašte i iskrene radosti izradili su prekrasne adventske vijence koji u potpunosti odišu blagdanskim duhom.
Iz Doma su za Stolac.city poručili kako su njihovi korisnici s ponosom završili svoje radove te da jedva čekaju predstaviti ih sugrađanima. Zato će sutra, u petak u 10:00 sati, u samom središtu grada Stoca biti prodaja ovih unikatnih vijenaca, rezultat zajedničkog rada, druženja i kreativnog stvaranja.
Ovaj mali, ali važan događaj prilika je da se građani upoznaju s radovima korisnika, pruže im podršku i zajedno s njima zakorače u blagdansko vrijeme koje nam predstoji.
Pozivaju se svi Stočani da navrate, pogledaju i kupe vijence i na trenutak osjete toplinu zajedništva koju ovi radovi donose./Stolac.city


