Obavještavaju se korisnici koji su priključeni na vodovodnu mrežu, da dana 19.03.2026. godine u četvrtak u vremenu od 09 do 11h neće biti vode u Dubrovačkoj i Zrinsko-frankopanskoj ulici zbog radova.
Korisnike molimo za razumijevanje, poručili su iz Komunalnog Stolac.
- Oglas 2 -


