Ovim putem obavještavamo sve korisnike koji su priključeni na vodovodni sustav Stolac, da zbog kiše koja pada ovih dana te mogućeg zamućenja, prokuhavaju vodu, stoji u dopisu Komunalno Stolac d.o.o.
Korisnici se mole za mole za razumijevanje.
- Oglas-
Stolac.city
- Oglas 2 -


