Jedna osoba ozlijeđena u prometnoj nesreći kod Stoca

Povezane vijesti

Podijelite vijest

Na lokalitetu Bjelojevići, na magistralnoj cesti M-17.3 kod Stoca, u subotu (jučer) poslijepodne došlo je do prometne nesreće u kojoj je jedna osoba ozlijeđena.

Kako je potvrđeno iz MUP-a Hercegovačko-neretvanske županije za portal Hercegovina.info, nesreća je prijavljena oko 14 sati, a radilo se o samoslijetanju motocikla marke Yamaha. Za upravljačem motocikla nalazio se R.D. (1998.) iz Mostara, koji je, iz za sada neutvrđenih razloga, izgubio kontrolu nad vozilom te sletio s kolnika.

- Oglas-

Na mjesto nesreće odmah su izašli službenici Policijske postaje Stolac, kao i djelatnici Hitne pomoći Doma zdravlja Stolac. Ozlijeđeni mladić prevezen je u Kantonalnu bolnicu “dr. Safet Mujić” u Mostaru, gdje mu je ukazana liječnička pomoć.

Očevid su obavili pripadnici policije, a uzrok nesreće bit će poznat nakon završene istrage.

- Oglas 2 -
spot_img