HKUD Stolac oprostio se od svog člana Mateja Vukića emotivnom porukom objavljenom na društvenim mrežama, izražavajući tugu zbog njegova odlaska i zahvalnost za sve trenutke koje je dijelio s članovima društva.
U objavi su istaknuli kako su izgubili ne samo člana HKUD-a, nego prije svega prijatelja čiji su osmijeh, dobrota i prisutnost unosili radost na svaku probu, nastup i zajedničko putovanje.
„S vjerom u uskrsnuće i život vječni, opraštamo se od našeg dragog Mateja. Izgubili smo ne samo člana našeg HKUD-a, već prije svega dobrog prijatelja čiji su osmijeh i dobrota unosili radost na svaku našu probu, nastup i putovanje. Hvala ti, dragi Matej, na nesebičnom doprinosu našoj baštini i na svim trenutcima koje si dijelio s nama. Neka ti Gospodin udijeli vječni mir i nagradi te za sve dobro koje si učinio. Počivaj u miru Božjem“, poručili su iz HKUD-a Stolac.
Objava je dirnula brojne članove, prijatelje i pratitelje društva, koji su se u komentarima oprostili od Mateja riječima podrške i molitve.
Matejev doprinos radu društva, očuvanju tradicije i zajedništvu ostat će trajno u sjećanju svih koji su ga poznavali.


