Sinoć je prepun Gradski park u Stocu još jednom potvrdio koliko zajedništvo i solidarnost mogu učiniti. Na humanitarnom koncertu za našeg vatrogasca Draženka Pažina, brojni posjetitelji uživali su u nastupima poznatih glazbenih imena s ovih prostora – Emme & Ivana uz glazbenu pratnju Lovre Šimunovića, Sestara Ramljak, Ivana Raiča uz glazbenu pratnju Emila Bevande, Ante Kljajo i Karla Prskala, Davida Matića i Zdenka Damjanovića, piše Stolac city.
Uz bogat glazbeni program, posjetitelje je dočekala i raznovrsna gastronomska ponuda. Delicije su pripremali stolački vatrogasci, „Vidoštačka kraljica“, Srednja škola Stolac, Vitezovi Herceg Stjepana Kosače Stolac te UG Inicijativa Stolac, a svojim trudom dodatno su obogatili ovu plemenitu večer.
Organizatori su uputili iskrenu zahvalu svima koji su ispunili park i svojim dolaskom podržali Draženka:
„Hvala našem vatrogascu za njegovu predanost i veliko srce, hvala svima koji su s nama zapjevali u parku, ali i onima koji nisu mogli nazočiti, a sjetili su se Draženka. Posebno hvala velikom broju volontera koji su neumorno, do kasnih sati, pripremali delicije i uveseljavali posjetitelje. Veliki broj ljudi koji je prošao kroz park čini nas posebno ponosnima. Za kraj možemo reći da smo presretni odazivom.“
Posebno su oduševili prizori naših vatrogasaca koji su zajedno kuhali, razgovarali s posjetiteljima i stajali snažno uz svog kolegu. Svojim dolaskom i podrškom pridružili su se i vatrogasci iz Neuma, Čapljine, Mostara, Ljubuškog, stvarajući sliku zajedništva koja Stolac čini posebnim.
Hvala svima – još jednom je pokazano kako srce ovog grada kuca za svoje ljude.


