U fantastičnoj sportskoj atmosferi, sinoć su odigrane polufinalne utakmice Malonogometnog turnira Stolac 2025., koje su privukle brojne ljubitelje nogometa iz Stoca i okolice.
Gledatelji su uživali u dvjema uzbudljivim utakmicama koje su odlučile tko će se boriti za titulu pobjednika turnira ove subote.
U prvom polufinalnom susretu sastali su se „The Basement Club” iz Čitluka i ekipa „Metković”. U izjednačenoj i borbenoj utakmici rezultat je na kraju regularnog dijela bio 1:1. Obje momčadi pokazale su veliku želju za finalom, no pobjednika su odlučili penali. U dramatičnoj završnici više sreće i preciznosti imali su nogometaši iz Čitluka koji su slavili rezultatom 4:2 te osigurali svoje mjesto u finalu.
Drugo polufinale ponudilo je nešto jasniju sliku – momčad „Graditeljstvo Božić” odigrala je vrhunsku utakmicu i s uvjerljivih 3:0 pobijedila ekipu „Narentas LED Display Stolac”, a pogađali su Tomislav Vučić, Petar Miličević i Mirko Marić.
Kvalitetna igra, čvrsta obrana i efikasnost u napadu bili su ključ uspjeha koji ih je odveo do finalne večeri.Na taj način poznata su imena dviju ekipa koje ćemo gledati u velikom finalu – „The Basement Club” Čitluk i „Graditeljstvo Božić”.
Finale je zakazano za subotu, 19. srpnja, a osim borbe za prestižnu titulu, posjetitelje očekuje i bogata tombola koju su pripremili organizatori. Glavna nagrada tombole iznosi 1000 KM, što je dodatni razlog da se sportska priča u Stocu zaokruži u velikom stilu.
Upravo zato, pozivaju se svi ljubitelji nogometa i dobrog druženja da i ove subote budu dio sportskog spektakla, podrže svoje favorite i uživaju u završnici turnira koji iz godine u godinu postavlja nove standarde kada je riječ o malom nogometu u regiji.


