Danas je u prostorijama Srednje škole Stolac održana akcija dobrovoljnog darivanja krvi.
Akciji je pristupilo 16 darivatelja, a njih 11 je darovalo krv.

- Oglas-
Crveni križ Stolac se zahvaljuje svima koji su pristupili akciji, a posebno se žele zahvaliti dugogodišnjem darivatelju Alenu Šljiviću, kojemu je ovo bilo 50. darivanje.
Ovim putem mu zahvaljujemo na iskazanoj humanosti i solidarnosti u ime svih kojima je darovana krv spasila život.

- Oglas 2 -


