Jučer, u nedjelju, pripadnici DVD Stolac intervenirali su na gašenju požara koji je izbio u devastiranom objektu autobusnog kolodvora.
Požar je izbio u 15:25 sati, a gorjelo je smeće unutar napuštenog prostora. Na teren su odmah izašla tri vatrogasca s jednim vatrogasnim vozilom. Vatra je lokalizirana i potpuno ugašena u 16:15 sati.
- Oglas-
Ovaj incident još jednom naglašava potrebu za odgovornim postupanjem s otpadom i sprječavanjem požara na javnim površinama./Stolac.city
- Oglas 2 -


