Zbog vanrednog kvara na vodovodnoj mreži, stanovnici Zrinsko-frankopanske i Dubrovačke ulice danas će biti bez opskrbe vodom do 14:00 sati.
Kako je priopćeno, djelatnici nadležnih službi trenutno su na terenu, a u tijeku je sanacija nastalog kvara kako bi se vodoopskrba što prije normalizirala.
- Oglas-
Iz Komunalnog poduzeća mole korisnike za razumijevanje i strpljenje do završetka radova.
- Oglas 2 -


