Počinje Svjetsko nogometno prvenstvo, ovo je rasporeda svih utakmica po skupinama

Povezane vijesti

Real i City remizirali u spektakularnoj utakmici, maestralan gol Gvardiola

U prvim dvobojima četvrtfinala Lige prvaka u Londonu su...

Hajduk kažnjen s dvije utakmice bez gledatelja

Disciplinska komisija Hrvatskog nogometnog saveza (HNS) kaznila je Hajduk...

HNK Stolac u Mostaru poražen od HNK Kruševo

U utakmici odigranoj u nedjelju, HNK Stolac suočio se...

Od iduće sezone liga se skraćuje s 12 na 10 klubova, uvodi se VAR, rade se travnjaci

Pod predsjedanjem predsjednika Vice Zeljkovića, održana je 32. sjednica...

Katić izabran u momčad 31. kola Superlige Švicarske

Odličnom igrom i predstavom u dresu FC Zurich u...

Podijelite vijest

Utakmicom Katara i Ekvadora danas u 17 sati po hrvatskom vremenu počinje ovogodišnje Svjetsko nogometno prvenstvo koje traje do 18. prosinca. Svakog dana skupne faze, osim prva dva, igrat će se po četiri utakmice u terminima od 11 do 20 sati po hrvatskom vremenu.

U nedjelju, prvog dana turnira, igra se samo spomenuta jedna utakmica, u ponedjeljak tri i onda ulazimo u spomenuti ritam od po četiri utakmice svakog dana.

- Oglas-

Ovo je raspored svih utakmica:

Skupina A

1. kolo, 20. studenog:

17:00 Katar – Ekvador (Al Khor)

1. kolo, 21. studenog:

17:00 Senegal – Nizozemska

2. kolo, 25. studenog:

14:00 Katar – Senegal (Doha)

17:00 Nizozemska – Ekvador (Al Rayyan)

3. kolo, 29. studenog:

16:00 Ekvador – Senegal (Al Rayyan)

16:00 Nizozemska – Katar (Al Khor)

Skupina B

1. kolo, 21. studenog:

14:00 Engleska – Iran (Al Rayyan)

20:00 SAD – Wales (Al Rayyan)

2. kolo, 25. studenog:

11:00 Wales – Iran (Al Rayyan)

20:00 Engleska – SAD (Al Khor)

3. kolo, 29. studenog:

20:00 Wales – Engleska (Al Rayyan)

20:00 Iran – SAD (Doha)

Skupina C

1. kolo, 22. studenog:

11:00 Argentina – Saudijska Arabija (Lusail)

17:00 Meksiko – Poljska (Doha)

2. kolo, 26. studenog:

14:00 Poljska – Saudijska Arabija (Al Rayyan)

20:00 Argentina – Meksiko (Lusail)

3. kolo, 30. studenog:

20:00 Poljska – Argentina (Doha)

20:00 Saudijska Arabija – Meksiko (Lusail)

17:00 Brazil – Švicarska (Doha)

3. kolo, 2. prosinca:

20:00 Srbija – Švicarska (Doha)

20:00 Kamerun – Brazil (Lusail)

Skupina H

1. kolo, 24. studenog:

14:00 Urugvaj – Južna Koreja (Al Rayyan)

17:00 Portugal – Gana (Doha)

2. kolo, 28. studenog:

14:00 Južna Koreja – Gana (Al Rayyan)

20:00 Portugal – Urugvaj (Lusail)

3. kolo, 2. prosinca:

16:00 Gana – Urugvaj (Al Wakrah)

16:00 Južna Koreja – Portugal (Al Rayyan)

- Oglas 2 -
IzvorHina
spot_img