Katić pogodio za vodstvo u prijateljskoj utakmici protiv FC Schalke

MUP: Za vikend 24 prometne nesreće u HNŽ, dvije u Stocu

Izvod iz sažetka dnevnih događaja za protekli vikend MUP...

Danas radarska kontrola u Stocu: Pazite na brzinu!

MUP Hercegovačko-neretvanske županije na svojoj web stranici objavio je...

Podijelite vijest

FC Zürich je remizirao 2-2 protiv FC Schalke 04 u svojoj drugoj prijateljskoj utakmici dana.

Kraljevskoplavi su početkom prvog poluvremena imali nekoliko izglednih prilika za pogodak, a najopasniju priliku za vodstvo imali su udarcem glavom Nikole Katića nakon slobodnog udarca. Nakon još jednog pokušaja Adriána Guerrera iz slične pozicije, Katić je pogodio za 1-0 u prvom poluvremenu.

- Oglas-

U drugom dijelu Schalke dominira utakmicom, te preokreću rezultat golovima Soichiro Kozuki i Simon Terodde. FC Zürich do kraja uspijeva poravnati rezultat nakon jedanaesterca.

U utakmici protiv bundesligaša u dresu Katićevog kluba debitirao je novopridošli Roko Šimić, mladi hrvatski napadač koji je na posudbi iz Red Bull Salzburga.