HNK Stolac: Uvjerljiva pobjeda pionira protiv HNK Čapljina, juniori poraženi u Posušju.

Povezane vijesti

Stočani trčali treću Posušku desetku

Posuška desetka, treće međunarodno natjecanje u trčanju u Posušje...

FOTO| Pionirima HNK Stolac uručene medalje i pehar prvaka 1. Županijske lige

Na revijalnoj humanitarnoj utakmici seniora HNK Stolac i navijača...

MT Bobanovo 2024: Večeras na rasporedu tri utakmice

Na Malonogometnom turniru Bobanovo 2024. Miroslav Mico Stjepić danas...

Hrvatska doživjela težak poraz od Španjolske na otvaranju Eura

Hrvatska nogometna reprezentacija otvorila je Europsko prvenstvo porazom, u...

Podijelite vijest

HNK Stolac – HNK Čapljina 4-0

Pioniri HNK Stolac su nastavili s odličnim igrama u drugom dijelu sezone. Danas, u subotu, 09.04.2022. su na Gradskom stadionu u Stocu ugostili vršnjake iz Čapljine, te ih porazili rezultatom 4-0.

- Oglas-

Gostima je prvi gol dao Anteo Vučina u 13. minuti, prednost udvostručio Mirko Jurković u 42. minuti, a posao su završili kapetan Nikola Raguž u 56. minuti i Dario Palameta u 58. minuti.

Ovom pobjedom naši pioniri hvataju priključak za vodećim ekipama lige i definitivno se odmiču ekipama koje se bore da ne ispadnu u 2. županijsku ligu“, rekli su iz HNK Stoca.

Uvertira ovoj utakmici je bila utakmica pretpionira koja je većim dijelom bila ravnopravna, a tako je i završila neriješenim rezultatom.

Juniori su gostovali kod premijerligaša Posušja, gdje su poraženi rezultatom 4-0. Ekipa je danas bila bez Jurića, Kulaša i Kalfića. Za juniore je danas nastupilo dosta kadeta, koji su pružili dobar otpor favoritu.