Nogometaši HNK Stolac jučer su na gostovanju u Višići upisali poraz od domaće momčadi HNK Višići rezultatom 2:1.
Susret je odigran na stadionu Čaeri pred pedesetak gledatelja, a domaćin je do vodstva stigao u 36. minuti prvog poluvremena. Iako je Stolac pokušavao doći do izjednačenja, domaći su u 84. minuti povećali prednost na 2:0 i time napravili ključan korak prema pobjedi.
U samoj završnici susreta, u sudačkoj nadoknadi, M. Jurić postiže pogodak za Stolac i postavlja konačnih 2:1, ublaživši tako poraz svoje momčadi.
Unatoč borbenoj igri, Stolac se iz Višića vraća bez bodova, no priliku za popravak imat će već u sljedećem kolu kada na domaćem terenu dočekuju ekipu FK Klis Buturović Polje./Stolac.city


