U subotu je odigran završni turnir BH Telecom lige za 2015. godište na kojem je naša ekipa osvojila sjajno drugo mjesto, javlja UniSport Stolac.
Liga se igrala tijekom cijele godine, a u regularnom dijelu natjecanja sudjelovalo je 12 ekipa.
Na završni turnir plasiralo se najboljih 8, a naša ekipa je u play-off ušla sa 6. pozicije.
U četvrtfinalu smo uvjerljivo svladali trećeplasiranu ekipu Blagaja rezultatom 6:0, dok smo u polufinalu bili bolji od ekipe Stari Grad rezultatom 2:1.
U finalu nas je zaustavila ekipa MAS minimalnom pobjedom 1:0.

Velike čestitke našim igračima na borbenosti, zalaganju i sjajnom rezultatu! Ovo drugo mjesto je zaslužena nagrada za sav trud i rad na treninzima, rekli su za kraj iz UniSporta Stolac.


