MT Bobanovo 2024: Večeras na rasporedu tri utakmice

Na Malonogometnom turniru Bobanovo 2024. Miroslav Mico Stjepić danas...

Hrvatska doživjela težak poraz od Španjolske na otvaranju Eura

Hrvatska nogometna reprezentacija otvorila je Europsko prvenstvo porazom, u...

U nedjelju revijalna humanitarna utakmica navijača protiv HNK Stolac i druženje

MT Bobanovo 2024: Danas nastavak turnira, pogledajte raspored utakmica

Nikola Katić: Ponosan sam na svoje prve nastupe za BiH

Nikola Katić (27) debitirao je za A reprezentaciju BiH...

Podijelite vijest

Jučer je u Stocu odigran susret 19. kola 2. lige FBIH jug, u kojem je HNK Stolac, nažalost, poražen od HNK Grude. Susret je pratio velik broj domaćih navijača. Do vodstva HNK Grude dolazi na samom početku utakmice, i time je poremećen daljnji tijek utakmice za domaćine. Početkom drugog poluvremena gosti povećavaju svoju prednost, ali uskoro R. Stanković vraća nadu za HNK Stolac, kada pogađa za 1:2. Do konačnih 1:3 gosti dolaze u posljednjim minutama susreta.

- Oglas-

Igrači su dali sve od sebe, ali nažalost nije danas bio naš dan i rezultat nije toliko realan u odnosu na prikazanu igru na terenu“, rekli su iz HNK Stolac.

Ovim porazom HNK Stolac zauzima 12. mjesto na tablici, s 20 osvojenih bodova, a sljedeći protivnik je Kamešnica koja je na 11. mjestu, s istim brojem bodova.