MT Bobanovo 2024: Večeras na rasporedu tri utakmice

Na Malonogometnom turniru Bobanovo 2024. Miroslav Mico Stjepić danas...

Hrvatska doživjela težak poraz od Španjolske na otvaranju Eura

Hrvatska nogometna reprezentacija otvorila je Europsko prvenstvo porazom, u...

U nedjelju revijalna humanitarna utakmica navijača protiv HNK Stolac i druženje

MT Bobanovo 2024: Danas nastavak turnira, pogledajte raspored utakmica

Nikola Katić: Ponosan sam na svoje prve nastupe za BiH

Nikola Katić (27) debitirao je za A reprezentaciju BiH...

Podijelite vijest

Nogometaši zagrebačkog Dinama upisali su i treću pobjedu na startu prvenstva nakon što su na stadionu Maksimir porazili Istru 1961 sa 4-1. Strijelac drugog gola za Modre bio je Boško Šutalo.

“Modri” su na otvaranju sezone pobijedili Lokomotivu s 3-2, potom su porazili Slaven Belupo s 5-1, da bi večeras bili bolji i od Istre 1961.

- Oglas-

Hrvatski prvak je dominirao veći dio utakmice i rutinski je stigao do novih bodova. Već u utorak momčad Ante Čačića gostuje kod Ludogorca pa niti ne čudi što je Dinamov strateg izmiješao sastav odmorivši neke igrače.

Dinamo je poveo već u 11. minuti golom Mislava Oršića iz jedanaesterca. Marin je srušio Moharramija, sudac je pokazao na bijelu točku, a Oršić je bio siguran.

U 32. minuti Boško Šutalo je u svom debiju zabio za 2-0. Bočkaj je ubacio iz slobodnog udarca, a Šutalo glavom pogodio za 2-0.

U nastavku susreta Bočkaj je u 80. minuti zabio za 3-0, Bakrar je četiri minute kasnije smanjio rezultat, a točku na “I” stavio je Mahir Emreli zabivši za 4-1 u 88. minuti.

Boško Šutalo igrao je do 60. minute, a Luka Menalo do 61. Menalo je nakon jednog duela osjetio bol u natkoljenici i umjesto njega je ušao Antonio Marin.