Prof. Ivo Raguž: Sjećanja na 45 godina od diplome – Susret u Sarajevu, prijateljstva i uspomene uz Miljacku

Povezane vijesti

Podijelite vijest

Nekako s proljeća… Taktovi jedne davne pjesme bude sjećanja na minula desetljeća. Ovih dana, nas dvanaestoro, okupilo se u Sarajevu kako bismo obilježili 45. obljetnicu diplomiranja na Filozofskom fakultetu.

Prisjetili smo se mnogih događaja iz tih davnih dana — i naših mladih godina provedenih uz Miljacku.

- Oglas-

Posebno dirljiv bio je susret s novinarom Ranom Kolarem, nekadašnjim urednikom tjednika Naši dani, ispred kafića Metropolis, nedaleko od Katedrale.

Nakon toliko godina, srdačni pozdravi i razgovori vratili su nas u neka druga vremena.

Susret je protekao u ugodnom i toplom ozračju, a pronašli smo i omiljeno Karlovačko pivo u bečkoj kavani na Baščaršiji.

Na povratku, vlak iz Sarajeva za Čapljinu kasnio je, već tradicionalno, dvadesetak minuta.

- Oglas 2 -
spot_img