Pudar osvojila bronzu i postavila juniorski rekord Europe

Povezane vijesti

FOTO| Vjetrenica bilježi rekordnu posjećenost u 2024. godini, sve više stranih gostiju

Zaštićeni krajolik Vjetrenica – Popovo polje biser je bh....

Vlada HNŽ subvencionirala liniju Beograd- Mostar s milijun KM, izgleda da se isplatilo

Predsjednica Vlade Hercegovačko-neretvanske županije Marija Buhač, županijski ministar prometa...

NAJAVA| Koncert grupe “Dalmatino” u Neumu

Povodom jubilarnog tridesetog rođendana Hrvatskog vaterpolo kluba “Jadran” iz...

Danas svečanost povodom probijanja najdužeg tunela na Koridoru Vc

Svečanost povodom završetka probijanja najdužeg tunela na Koridoru Vc...

Podijelite vijest

Najbolja bosanskohercegovačka plivačica Lana Pudar osvojila je brončanu medalju i postavila juniorski rekord u disciplini 200 metara delfin na Europskom prvenstvu u malim bazenima u rumunskom Otopeniju.

Pudar je osvojila treće mjesto s vremenom 2:04.55. Zlatna medlja pripala je Nijemici Angelini Kohler koja je ostvarila vrijeme 2:03.30, dok je srebro osvojila danska natjecateljica Helena Rosendal Bach s vremenom 2:03.86.

- Oglas-

Pored njih u finalu su nastupile još Emily Large (Velika Britanija), Laura Lahtinen (Finska), Alessia Polieri (Italija), Amina Kajtaz (Hrvatska) i Katja Fain (Slovenija).

Pudar će na ovom prvenstvu nastupiti i u disciplini 100 metara delfin, a kvalifikacije su zakazane za danas.