Predsjednik Republike Srpske Milorad Dodik izjavio je prilikom posjeta Bileći da će dionica regionalne ceste od Bileće do Deleuše biti rekonstruirana za nekoliko dana, a da će za petnaestak dana početi i sanacija puta od Berkovića prema Stocu, piše Jabuka tv
Ovo je suvremena modernizacija ceste koja će omogućiti dobar protok i siguran promet na ovom dijelu, rekao je Dodik novinarima prilikom obilaska radova na dionici puta Bileća-Deleuša prema Crnoj Gori.
Dodik je najavio da će sanacija ceste od Berkovića prema Stocu u dužini od šest kilometara biti završena prije zime. On je dodao da je realiziranim projektima riješen značajan dio problema u Bileći, gdje, kako je istaknuo, žive vrijedni i angažirani ljudi i zaslužuju da se poboljša njihov život.
Predsjednik Srpske je naglasio da voli ovaj kraj jer je u Bileći proveo šest mjeseci kada je služio vojsku. Dionica Bileća-Deleuša dio je regionalne ceste Bileća-Nikšić, a planirano je da se rekonstruira oko šest i pol kilometara ceste, od raskrsnice prema Nikšiću do graničnog prijelaza Deleuša.
Radove na ovoj dionici, koji su počeli 8. rujna, izvodi poduzeće “Hercegovina putevi”, a financiraju “Putevi Republike Srpske”.


